Výmeny

Existuje možnosť výmeny zakúpeného tovaru na iný model, farbu alebo rozmer v lehote 10 dní od dátumu obdržania zásielky. Podmienkou je vrátenie nepoužívaného tovaru, čistého, "bez vôní " (napr. krémy, parfumy), v originálnom, neporušenom obale, so štítkami a potvrdením nákupu. Prípadný preplatok Vám vrátime prevodom na účet. V prípade doplatku je treba uhradiť pohľadávku uvedenú obchodom, ktorá vyplýva z cenových rozdielov v cenách uvedeného tovaru. Náklady na zásielku za výmenu nevyplývajúcu z viny obchodu znáša Klient.

Výmeny prosíme vykonávajte len na adrese:

Biuro handlowe P.W. Medex Sp. z o.o. Spółka komandytowa w Krakowie
ul. Stoczniowców 1
30-709 Kraków

Obchod neprijíma žiadne zásielky zasielané na dobierku.

Vrátenie

Existuje možnosť vrátenia zakúpeného tovaru v lehote 10 dní od dátumu jeho obdržania. Podmienkou je vrátenie nepoužívaného tovaru, čistého, "bez vôní ", v originálnom balení, so štítkami a potvrdením nákupu ( pokladničným blokom, faktúrou). Rovnaká hodnota za zakúpený tovar bude vrátená prevodom na účet. Výrobok, ktorého vrátenie nebude považované (napr. z dôvodu odoslania po vyžadovanej lehote, neobsahoval účet, bol bez štítkov alebo obalu, bol znečistený), bude odoslaný na náklady Klienta.
Vrátenie nákladov sa vykonáva v lehote do 14 pracovných dní.
Náklady vrátenia zásielok nevyplývajúce z viny obchodu znáša Klient.

Vrátenie prosíme vykonávajte len na adrese:

Biuro handlowe P.W. Medex Sp. z o.o. Spółka komandytowa w Krakowie
ul. Stoczniowców 1
30-709 Kraków

Reklamácie

Výrobky odoslané z dôvodu poškodenia alebo výrobných chýb po lehote 10 dní odo dňa obdržania zásielky budú zasielané znalcovi, pod podmienkou priloženia originálneho potvrdenia o nákupe. Reklamácie týkajúce sa mechanického poškodenia, vzniknutého počas prepravy budú skúmané len na základe protokolu o škode vyhotoveného v prítomnosti doručovateľa. Náklady na zásielku za neoprávnené reklamácie (nevyplývajúce z viny výrobcu) znáša Klient.

Reklamácie prosíme vykonávajte len na adrese:

Biuro handlowe P.W. Medex Sp. z o.o. Spółka komandytowa w Krakowie
ul. Stoczniowców 1
30-709 Kraków

Pre koho je náš obchod?

Internetový obchod 4Care osobitným spôsobom vychádza v ústrety potrebám osôb starších, postihnutých a chorých, ktoré si vyžadujú zvláštnu starostlivosť, komfort života a estetický pocit. Ponúkame odevy, ktoré sú módne, reprezentatívne a súčasne funkčné, pretože boli navrhnuté so zámerom poskytnutia pohodlia pre najviac potrebujúce osoby.

Kontaktujte nás

Teleadresové údaje:
Biuro handlowe P.W. Medex Sp. z o.o
ul. Stoczniowców 1
30-709 Kraków

tel. +48 608-015-181

Copyright © 2010 – 4Care