Či cena znázorňovaná pri výrobkoch zahŕňa náklady na zásielku?

Nie. Cena znázorňovaná vedľa každého výrobku určuje jeho hodnotu. Poplatok za dodávku je pripočítavaný k celej objednávke. Podrobnosti ohľadne poplatkov za zásielku nájdete v rubrike Dodávka a prepravné náklady.

Čo znamená dostupnosť tovaru uvádzaná pri každom výrobku v mojom košíku? Dostanem v tomto čase zásielku?

Dostupnosť znamená prítomnosť daného modelu skladom 4Care alebo čas nevyhnutný na jeho privezenie. Dostupnosť 24hod, neznamená, že klient dostane výrobok počas 24 hodín. Naproti tomu znamená to, že balík bude odoslaný v priebehu 24hod (s výnimkou sobôt, nedelí a sviatkov) od chvíle zaúčtovania platby vykonanej bankovým prevodom alebo od chvíle potvrdenia objednávky, v prípade platby vykonávanej na dobierku. Naproti tomu dostupnosť napr. 14 dní znamená, že je to čas nevyhnutný na privezenie daného vzoru a jeho odoslania Klientovi.

Existuje možnosť obdržania faktúry DPH?

Áno, na žiadosť Klienta obchod vystavuje faktúru DPH. V prípade, že má byť vystavená faktúra, žiadame Vás o označenie príslušnej možnosti počas vyplňovania objednávkového formulára alebo poinformovanie nás e-mailom alebo telefonicky.

Po objednaní som nedostal e-mailové potvrdenie nákupu. Prečo?

Príčinou takého vecného stavu môže byť nesprávne uvedená e-mailová adresa (správna e-mailová adresa je nevyhnutná pre správny objednávkový postup) alebo nesprávne zadaná objednávka. V prípade problémov Vás žiadame o telefonický kontakt: (0048) 32 728-10-16 alebo 0048 608-015-181, od 08.30-16.30 hod.

Existuje tlačený katalóg výrobkov firmy 4Care?

Áno, môžete si ho zadarmo objednať elektronickou cestou na adrese: sklep@4care.com.pl.

Pre koho je náš obchod?

Internetový obchod 4Care osobitným spôsobom vychádza v ústrety potrebám osôb starších, postihnutých a chorých, ktoré si vyžadujú zvláštnu starostlivosť, komfort života a estetický pocit. Ponúkame odevy, ktoré sú módne, reprezentatívne a súčasne funkčné, pretože boli navrhnuté so zámerom poskytnutia pohodlia pre najviac potrebujúce osoby.

Kontaktujte nás

Teleadresové údaje:
Biuro handlowe P.W. Medex Sp. z o.o
ul. Stoczniowców 1
30-709 Kraków

tel. +48 608-015-181

Copyright © 2010 – 4Care