Firma 4Care je prítomná na európskom trhu od 1. júla 1995. Svojimi koreňmi siaha do Holandska, kde funguje dodnes ako 4Care Nederland BV. Od roku 1995 firma 4Care systematicky rozširovala svoju pôsobnosť na iné európske štáty, t.j. Nemecko, Francúzsko, Belgicko, Španielsko, a tiež Poľsko, v ktorých vďaka nekompromisnej politike kvality poskytovaných služieb a výrobkov stihla získať dôveru zákazníkov. Úspechy v týchto oblastiach nás inšpirovali k ďalšiemu rozvoju. V súvislosti s tým sme zahájili predaj na území Českej republiky a Slovenska.

Ako každá moderná firma, firma 4Care je nasmerovaná na vysokú kvalitu vedenia svojich služieb a spokojnosť klienta, ktorá je našou prioritou. Máme ambíciu dodávať výrobky najvyššej kvality v pomerne širokom výbere, a čo s tým súvisí – s dôkladnými informáciami.

Mimoriadnym spôsobom vychádzame v ústrety potrebám starších ľudí trpiacich Alzheimerovou chorobou alebo stareckou demenciou, ale tiež postihnutý a chorým osobám, pre ktoré sú komfort použitia a estetický pocit zvlášť dôležité. Preto ponúkame odevy, ktoré sú módne, reprezentatívne a súčasne funkčné, pretože sú navrhnuté z dôvodu pohodlia pre najviac potrebujúce osoby. Nami ponúkané výrobky pomáhajú navrátiť radosť zo života a súčasne umožňujú fungovanie napriek vznikajúcich obmedzení.

Výrobky 4Care boli vytvorené za účelom uľahčenia fungovania užívateľov a práce sociálnym pracovníkom. Naša firma pôsobí v rôznych sektoroch zdravotníckej starostlivosti: v inštitútoch pre postihnuté osoby, opatrovateľských domoch a domoch sociálnej pomoci, ale tiež v materských škôlkach, rehabilitačných centrách a nemocniciach. Všetky naše výrobky vlastnia medzinárodnú značku kvality CE.

Pre koho je náš obchod?

Internetový obchod 4Care osobitným spôsobom vychádza v ústrety potrebám osôb starších, postihnutých a chorých, ktoré si vyžadujú zvláštnu starostlivosť, komfort života a estetický pocit. Ponúkame odevy, ktoré sú módne, reprezentatívne a súčasne funkčné, pretože boli navrhnuté so zámerom poskytnutia pohodlia pre najviac potrebujúce osoby.

Kontaktujte nás

Teleadresové údaje:
Biuro handlowe P.W. Medex Sp. z o.o
ul. Stoczniowców 1
30-709 Kraków

tel. +48 608-015-181

Copyright © 2010 – 4Care