1045
produkt numer 1045
+ Zobraziť väčší obrázok  
Fotografia 2 Fotografia 3
Dostupnosť:
Dostupný ihneď
Číslo:
1045
Popis:
Kombinéza z froté s dlhými rukávmi a nohavicami, bez chodidiel, so zipsom na chrbte. Drží teplo, preto je najmä odporúčaná na chladnejšie obdobie. Rukávy sú ukončené patentom, v páse sa nachádza guma, ktorá dáva kombinéze pyžamový vzhľad. Kombinéza má doplnkový priestor v rozkroku, pre osoby s urologickými problémami. Súčasne pacientovi znemožňuje samostatný prístup k plienke. Výrobok je odporúčaný najmä pre osoby s poruchami spánku a sklonmi k nežiaducemu vyzliekaniu. Výrobok patrí do kategórie unisex – je odporúčaný zároveň pre ženy a pre mužov.
Kvalita:
80% bavlna, 20% polyester, 260 Gram
Pranie:
Práť v teplote max. 60 °C. Nepoužívajte chlórové belidlo. Môžete sušit v sušičke. Žehlite pri max. teplotr žehličky 110°C.
Farba:
Veľkosť:
S ÷ XL. Najskôr kliknite na farbu pre voľbu veľkosti.
Kusov:
Cenník:

S do XL: € 56,05

Pre koho je náš obchod?

Internetový obchod 4Care osobitným spôsobom vychádza v ústrety potrebám osôb starších, postihnutých a chorých, ktoré si vyžadujú zvláštnu starostlivosť, komfort života a estetický pocit. Ponúkame odevy, ktoré sú módne, reprezentatívne a súčasne funkčné, pretože boli navrhnuté so zámerom poskytnutia pohodlia pre najviac potrebujúce osoby.

Kontaktujte nás

Teleadresové údaje:
Biuro handlowe P.W. Medex Sp. z o.o
ul. Stoczniowców 1
30-709 Kraków

tel. +48 608-015-181

Copyright © 2010 – 4Care